Ponuka práce > Recruitment Consultant

Recruitment Consultant

Náplň práce

Posilňujeme náš team a hľadáme nového kolegu na pozíciu RECRUITER pre pobočku v Košiciach.

Staň sa súčasťou Graftonu a využi svoje skúsenosti v oblasti výberu zamestnancov, personálneho marketingu, personálneho leasingu apd.

Tvojou náplňou práce na pozícii recruitera bude:

- aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov na základe požiadaviek klienta z rôznych zdrojov (sociálne siete, job boards, aktívne oslovovanie kandidátov, searching/networking)
- prescreening kandidátov a ich skúseností
- vedenie pohovorov s kandidátmi ( osobné, online pohovory MS Teams apd.)
- práca s internou databázou uchádzačov o zamestnanie
- práca so sociálnymi médiami ( FB, Linkedln apd. )
- starostlivosť a udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi
- komplexné zastrešovanie náborových projektov
- prieskum trhu, marketingové aktivity
- komplexná administratívna činnosť súvisiacia s procesom náboru

Požiadavky

Na pozíciu Recruitera hľadáme kandidáta so skúsenosťou s náborom blue collars pozícií v oblasti výroby.

- Praktická skúsenosť v oblasti náboru ( min 6 mesiacov)
- Prehľad na trhu práce - východné SVK
- Orientácia v oblasti recruitment nástrojov
- Orientácia v procesoch výrobných spoločností
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- Znalosť maďarského jazyka výhodou
- Príjemný a profesionálny prejav ( telefonický, osobný )
- Obchodnícke zručnosti a sales potenciál
- Orientácia na cieľ a výsledky, samostatnosť a pracovná dynamika
- Schopnosť rýchlo sa prispôsobiť meniacemu sa prostrediu - flexibilita
- Tímový hráč
- VP. sk B - aktívny vodič

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 900 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Finálna výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností konkrétneho kandidáta. Je tvorená fixnou a variabilnou zložkou mzdy. V Graftone vám vieme ponúknuť: - dynamickú a samostatnú prácu v oblasti HR/recruitmentu ( práca je naozaj dynamická, prostredie sa
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)