Ponuka práce > Mzdový špecialista

Mzdový špecialista

Náplň práce

Aktuálne hľadáme kandidáta, ktorého baví mzdová agenda a rád by sa v tejto oblasti aj naďalej zdokonaloval v medzinárodnej firme.
Tvojou úlohou bude:
- príprava ročného zúčtovania
- komunikácia s inými oddeleniami a zamestnancami ohľadne otázok mzdovej agendy
- komunikácia s verejnými inštitúciami
- príprava miezd a všetko s tým súvisiace
- iné úlohy

Požiadavky

Ak spĺňaš nižšie uvedené požiadavky a rád by si sa dozvedel viac, zašli nám svoje CV a radi sa ti ozveme!
Vhodný kandidát by mal spĺňať:
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni- B2
- minimálne stredoškolské vzdelanie zamerané na ekonómiu
- minimálne rok skúsenosti v mzdovej agende a problematike
- detailne orientovaný človek

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1350 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Flexibilný pracovný čas - Home office - Dovolenka navyše - Sick days - Viac ti radi prezradíme na pohovore
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)