Ponuka práce > React Developer

React Developer

Náplň práce

Hľadáme frontend developera pre slovenský software house so zameraním na integračné projekty z oblasti bankovníctva.

Náplň práce:

- vývoj riešení v Javascripte (možnosť pracovať aj na fullstack riešeniach)
- tvorba nových funkcionalít
- integrácia riešení a deployment
- komunikácia požiadaviek s klientom (v závislosti od vašich preferencií)
- možnosť podieľať sa návrhoch riešení
- kooperácia na zdokonaľovaní procesov
- práca v agilnom tíme

Požiadavky

Od kandidáta očakávame:

- skúsenosti s vývojom v React a Typescript
- prehľad v integračných patternoch a microservice architektúre
- anglický jazyk- B2 (písomná aj ústna komunikácia)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 3800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity:   - extra dni voľna - príspevok do 3.piliera - flexibilná pracovná doba - možnosti kariérneho rastu - zmluva na dobu neurčitú - kefetéria systém
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)