Ponuka práce > Odborník na sociálne média s cudzími jazykmi (POL, RJ, ŠJ, FR)

Odborník na sociálne média s cudzími jazykmi (POL, RJ, ŠJ, FR)

Náplň práce

Máš záujem o prácu v medzinárodnej spoločnosti? Si zdatný v cudzích jazykoch - či už je to španielčina, polština alebo francúžština a bavia ťa sociálne siete?

Tak to hľadáme práve teba.

Náplňou práce bude:

- výskum a analýza najnovších trendoch v online konverzáciách

- vyhľadávanie, konsolidácia a výsledná analýza údajov

- poskytovanie poradenských služieb klientom

- tvorba prezentácii na základe získaných poznatkov

Požiadavky

Musíš spĺňať nasledovné požiadavky:

- komunikačná znalosť cudzieho jazyka v písomnej a ústnej podobe v anglickom + španielskom ALEBO francúzskom ALEBO poľskom jazyku na C1 úrovni

- ovládanie pokročilých funkcií v programe PowerPoint

- záujem o prácu v oblasti sociálnych sietí a médií

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Marketing, médiá a reklama,
  • Plat: Od 1100 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity sú: - 13. plat - vykonnostny bonus podla vysledkom jednotlivca a vysledkov firmy - zivotne poistenie a zdravotna starostlivost - sick days, moznost HO, 25 dni dovolenky pre vsetkych - referal bonus - cafeteria A mnoho dalsich bonusov, kto
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)