Ponuka práce > Business Account Špecialista s Nemeckým jazykom

Business Account Špecialista s Nemeckým jazykom

Náplň práce

Ovládaš nemecký jazyk a hľadáš si prácu, kde by o komunikáciu nebola núdza? Máš dobré presviedčacie schopnosti a rád by si pracoval v úspešnej medzinárodnej spoločnosti?

Ak si odpovedal na všetko kladne, možno hľadáme práve TEBA!

Čo bude tvojou náplňou práce?
- Denná komunikácia s nemecky hovoriacimi klientmi ohľadne novej platformy spoločnosti
- Cold-calling klientom
- Prezentácia platformy, poskytovanie všetkých informácií a možností pre klienta, vytváranie si dobrého vzťahu
- Podpora spokojnosti klientov
- Dosahovanie týždenných, mesačných a kvartálnych cieľov
- Komunikácia s inými oddeleniami, prevažne so Sales tímom

Požiadavky

Na túto pozíciu ťa vieme zvážiť ak,

- ovládaš Nemecký jazyk na úrovni C1 (ústna aj písomná reč) – denná komunikácia s nemecky hovoriacimi klientmi
- ovládaš Anglický jazyk na úrovni B1 – interná komunikácia s nadriadenými a kolegami
- motivácia pre prácu v oblasti SALES
- predchádzajúca skúsenosť v SALES výhoda, nie však podmienka
- ochota učiť sa novým veciam
- dynamika, proaktivita, flexibilita

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Služby,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť rada predstaví kandidátovi svoje benefity počas pracovného pohovoru.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)