Ponuka práce > Senior Reporting Špecialista

Senior Reporting Špecialista

Náplň práce

Ak máš skúsenosti s finančnými výkazmi, baví ťa oblasť financií, práca s číslami a chceš sa ďalej rozvíjať, neváhaj nám zaslať svoj životopis.
Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme Reporting špecialistu, ktorý by s úsmevom zastrešoval tieto úlohy:
- reporting ohľadom investícií a holdingových skupinách spoločnosti
- prezentácia výsledkov manažmentu
- reporting na kvartálnej báze pre účely konsolidácie
- príprava štatutárnej závierky
- vedenie auditu
- pravidelná komunikácia s manažmentom ohľadom poradenstva v oblasti investícií
- ad hoc reporty pre rôzne iné účely

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Minimálne 5 ročná pracovná skúsenosť s finančnými výkazmi (Controlling, GL accounting, Komplexné účtovníctvo, Audit, Reporting) - komplexné chápanie problematiky
- Anglický jazyk na úrovni B2/C1
- Znalosť aspoň jedného z účtovných štandardov IFRS/US GAAP
- Dobré prezentačné zručnosti nakoľko súčasťou práce je častá prezentácia manažmentu
- Pokročilý Excel (minimálne V/h lookup, pivot tables) a PowerPoint

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1700 EUR do 1700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka nasledovné benefity: - garantovaný 13.sty plat - príspevok do 3. piliera - 5 dní dovolenky navyše - príspevok na stravovanie A mnoho ďalších, ktoré budú kandidátom predstavené na pracovnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)