Ponuka práce > Údržbár a Elektrikár strojov a zariadení v Bratislave

Údržbár a Elektrikár strojov a zariadení v Bratislave

Náplň práce

Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá vyrába farmaceutické výrobky, hľadáme spoľahlivého údržbára a elektrikára.

Ponúkame:
- základná mzda 7€/hod
- dochádzkový bonus denný 6€/zmena
- príplatky podľa zákonníka práce
- gastro karta 4,20€ za deň

Pracovná náplň:
- kontrola a údržba strojov a zariadení
- analýza porúch a následné uvedenie stroja do prevádzky
- zodpovednosť za čistotu a poriadok strojov po vykonaní údržby
- spolupráca pri inštalovaní nových strojov a zariadení
- pracovná doba v trojzmennej prevádzke: Po-Pia - 8h

Neposkytujeme ubytovanie ani dopravu!

VIAC INFORMÁCII VÁM RADI POSKYTNEME NA ČíSLE 0902 909 289.

Požiadavky

- technické myslenie
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny
- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 7 EUR do 7 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - práca v stabilnej spoločnosti - dochádzkový bonus denný 6€/zmena - príplatky podľa zákonníka práce - gastro karta 4,20€/deň (zrážka len 0,30€/deň)
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)