Ponuka práce > Product owner

Product owner

Náplň práce

Do uznávanej spoločnosti hľadáme človeka na pozíciu Product Owner, ktorý nám pomôže vybudovať platformu pre našich užívateľov v prostredí elektronického obchodu. Ak rád pracuješ na zaujímavých a inovatívnych projektoch a máš skúsenosť s prácou na softvérových platformách, si náš človek.

Náplň práce:

-Vyvíjanie Software platformy pre zákazníkov - Odoo
-Dohadovanie požiadaviek na produkty s obchodnými partnermi
-Plánovanie zoznamu úloh a sprintov
-Vyhodnocovanie výsledkov, rozhodovanie založené na údajoch od užívateľov
-Implementácia zdrojových kódov
-Motivácia a vedenie tímu

Požiadavky

Požiadavky:

-Skúsenosť so SW vývojom alebo e-commerce alebo SaaS
-Skúsenosť s riadením produktových plánov
-Znalosti v oblasti skladového hospodárstva, predaja alebo účtovníctva sú vítané
-Strategické zmýšľanie orientované na dosiahnutie výsledkov

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: -Full remote -Nadčas vyplácaný s vyššou sadzbou -2x denne obedy za 1 euro v centrále spoločnosti / iný variant -Nákup v našom e-shope za nákladové ceny -Open-air posilňovňa na streche našej budovy , oddychová zóna -Členstvo v posilňovnia
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)