Ponuka práce > Líder servisu a športu CYKLISTIKA v Decathlon Trnava

Líder servisu a športu CYKLISTIKA v Decathlon Trnava

Náplň práce

Pre náš lokálny projekt Decathlon TRNAVA hľadáme kolegov, kolegyne, ktorí nám pomôžu naplniť naše poslanie - sprístupniť radosť zo športu ľuďom, žijúcim alebo pracujúcim v Trnave a jej okolí.

Chceme sa stať najobľúbenejšou predajňou v Trnave, a preto hľadáme pracovitých ľudí, ktorí majú energiu, nápady a chuť niečo reálne vytvoriť.

Hľadáme ľudí, ktorí majú tieto hodnoty: zodpovednosť, vitalita (a radi aktívne športujú).

Fungujeme ako team 30-tich športovcov, kde sa každý stará o rozvoj "svojho" športu v obchode (príprava stratégie, komunikácia so zákazníkmi, zásobovanie) a jeho okolí (spoluorganizovanie eventov) a podieľa sa na ďalších projektoch, ktoré ho zaujímajú (uvedené vyššie).

Požiadavky

Plusmi je talent/skúsenosť z nasledujúcich oblastí :
Obchodné myslenie/ Ekonomické vzdelanie
Animátorske skúsenosti/event management
Skúsenosti v obchode/službách - komunikácia so zákazníkmi
Medzinárodná stáž, pracovná/študijná skúsenosť v zahraničí
Projekt management/ skúsenosť s Networkingom
Coaching/záujem o rozvoj ľudí
Skúsenosť s budovaním komunít na sociálnych sieťach
Skúsenosť s fungovaním eshopu/online prostredím
alebo technické zručnosti - servis bicyklov, kolobežiek, stanov, korčúľ, atď.

Ponúkame

Kolektívny bonus 0-20% hrubej mzdy
Kolektív, v ktorom majú všetci niečo spoločné – šport!
Flexibilný pracovný čas
Príspevok na športové aktivity/MULTISPORT karta
Zamestnanecká zľava na produkty
Teambuildingy plné športu a všetkého, čo k nim patrí
Osobnostný a profesionálny rast
4 týždne dovolenky
Podiel na zisku spoločnosti
Akciový program (shareholding) pre zamestnancov
Stravné lístky v hodnote 3,60€

Ďalšie informácie

V prípade záujmu pridať sa k projektu Decathlon Trnava, prosím o zaslanie CV, kde uvediete akému športu sa venujete a čím by ste chceli prispieť k nášmu poslaniu na adresu jana.svrckova@decathlon.com

Informácie o pozícii

  • Decathlon SK s.r.o.
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj, Technické profesie, Zákaznícky servis,
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok