Ponuka práce > Hľadáme prozákazníckych kandidátov, ktorí radi využijú cudzí jazyk (možnosť HO)

Hľadáme prozákazníckych kandidátov, ktorí radi využijú cudzí jazyk (možnosť HO)

Náplň práce

Chceli by ste pracovať v novej fresh firme na trhu, ktorá má dynamické prostredie plné zaujímavých, nových príležitostí?

Chcete si nájsť prácu, kde by ste aktívne využívali svoje znalosti cudzieho jazyka?

Táto spoločnosť ponúka príležitosť práce vo forme Home Office, avšak na dobu zaúčania je potrebná fyzická prítomnosť v kancelárii v Bratislave. Spoločnosť uhradí všetky náklady spojené s cestovaním alebo ubytovaním.

*** Táto pozícia vyžaduje prácu cez víkendy (dvakrát mesačne), od pondelka do nedele, striedavo od 8:00 do 20:00, 5 dní v týždni ***

Nový člen tímu by mal záujem zastrešovať nasledujúce úlohy:

- Komunikácia s klientmi z krajín hovoriacich cudzím jazykom, ktorý ovládate (jazyky sú uvedené v podmienkach)
- Poskytovanie komplexnej starostlivosti o zákazníkov a klientov spoločnosti v súvislosti s ich požiadavkami (objednávky, dodanie, adresa atď.)
- Efektívne riešenie rôznych zákazníckych otázok s cieľom dosiahnuť spokojnosť jednak zákazníkov aj spoločnosti
- Správa úloh v internom systéme
- Pravidelný reporting

Ak sa chcete dozvedieť viac o pozícii a spoločnosti, pošlite nám prosím svoj životopis v anglickom jazyku a my sa Vám ozveme!

Požiadavky

Ak spĺňate nasledovné podmienky, veľlmi radi Vás na pozíciu zvážime:

- Plynulý francúzsky alebo nemecký alebo poľský alebo holandský alebo niektorý zo severských jazykov (C1)
- Komunikatívnosť a dynamickosť pri riešení problémov
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti zákazníckych služieb sú výhodou, nie však podmienkou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Služby,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1370 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - zmluva na dobu neurčitú - benefit k dochádzaniu do práce - plne hradený príspevok na stravu v hodnote až 100EUR mesačne - 5 sick days - bridge days voľna navyše ...a mnohé ďalšie, ktoré vám budú predstavené klientom na pohovore
  • Miesto pracoviska: ?ilina