Ponuka práce > HĽADÁME SKÚSENÉHO FINANČNÉHO ANALYTIKA PRE OBLASŤ AR

HĽADÁME SKÚSENÉHO FINANČNÉHO ANALYTIKA PRE OBLASŤ AR

Náplň práce

Máš záujem o prácu v medzinárodnej spoločnosti s dynamickou a stabilnou firemnou kultúrou? Hovoríš plynule anglicky a máš bohaté skúsenosti s finančnou analýzou? Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

- Spravovanie fakturačných procesov
- Komunikácia s dodávateľmi ohľadom nezaplatených faktúr
- Kooperácia s lokálnymi finančnými a obchodnými tímami
- Čiastočný mentoring kolegov na juniorských pozíciách

Požiadavky

Musíš spĺňať nasledujúce kritéria:

- Minimálne 2 roky praxe v AP/AR oblasti
- Plynulá komunikácia v anglickom jazyku na úrovni C1
- Dynamická osobnosť s vynikajúcimi komunikačnými zručnosťami

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1400 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka veľké množstvo benefitov, ktoré kandidátom rada predstaví na pracovnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)