Ponuka práce > Asistent/Asistentka daňového poradcu

Asistent/Asistentka daňového poradcu

Náplň práce

Ak si šikovný absolvent a máš chuť rozbehnúť kariéru v oblasti daňového poradenstva, čítaj ďalej, hľadáme práve
Teba!

Tvojou náplňou práce bude:
- Spracovanie a overovanie daňových priznaní a výkazov
- Spolupráca pri daňových previerkach
- Príprava finančných analýz, sledovanie legislatívy
- Vypracovanie podkladov na daňové požiadavky klientov
- Interná spolupráca medzi oddeleniami

Požiadavky

Na túto pozíciu Ťa radi zvážime, ak spĺňaš nasledovné kritériá:

- Ukončené VŠ vzdelanie v ekonomickom alebo právnickom smere
- Plynulá komunikácia v anglickom jazyku (úroveň B2)
- Motivácia učiť sa a napredovať v oblasti daní
- Proaktívny prístup, komunikačné zručnosti a spoľahlivosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ktoré kandidátovi rada predstaví na pracovnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)