Ponuka práce > Hľadáme skúseného controllera!

Hľadáme skúseného controllera!

Náplň práce

Obzeráte sa po novej pracovnej príležitosti v oblasti controllingu? Možno bude práve táto príležitosť práve pre Vás! Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme mediora do controllingové tímu. Akú náplň práce môžete očakávať?

- Udržiavanie a tvorbu štandardných reportov
- Vývoj či zdokonaľovanie nových reportov
- Reporting základných finančných ukazovateľov – PnL
- Prezentovanie výstupov biznis partnerom

Požiadavky

Ak Vás pozícia zaujala a spĺňate nasledovné požiadavky, neváhajte nás kontaktovať a zaslať nám Váš životopis! Požiadavky sú:

- 2-4 ročná skúsenosť v controllingu
- Znalosť controllingovej terminológie (PnL, BS, pomerové ukazovatele a pod.)
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Pokročilá znalosť MS Excel (vhlook up, kontingenčné tabuľky, sum, if, index)
- Motivácia k zlepšovaniu procesov, proaktívna a dynamická osobnosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúa zaujímavé benefity ako napríklad: - 13. plat - výkonnostný bonus - životné poistenie a zdravotnú starostlivosť - sick days - 25 dní dovolenky - škôlku A mnoho iného...
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)