Ponuka práce > IT Security Specialist

IT Security Specialist

Náplň práce

Zaujímajú vás témy týkajúce sa IT Governance, Risk and Compliance (GRC)? Máte motiváciu byť súčasťou novozavedeného IT Governance HUBu? A chceli by ste pracovať v medzinárodnom prostredí, kde oceníme vaše skúsenosti a odborné znalosti? Ak áno, pripojte sa k nášmu tímu a urobte svet odolnejším!
 
V danom tíme sa stanete kontaktnou osobou v prvej línii pre svojich tímových kolegov. Budete pôsobiť ako sprostredkovateľ a koordinátor. Vašou zodpovednosťou bude spracovávanie dotazov klientov týkajúcich sa IT security a tiež podpora vývoja správ organizácie pre kontrolu služieb.
 
Táto rola je pre nás kľúčová a vyžaduje si odborné znalosti, pretože musíte našim klientom a ostatným stakeholderom zabezpečiť vysokú úroveň podpory v oblastiach súvisiacich s GRC. Spolupracujete spolu s tímom a poskytujete akčné plány na zmiernenie rizík. Pre túto rolu by ste mali byť schopný identifikovať riziká a poskytnúť odporúčania týkajúce sa pridanej hodnoty, vysvetliť, ako vylepšiť kontrolné prostredie a dohliadať na proces až po vyriešenie problému.
 
„Robiť správne veci správne!“ - To je naše poslanie.

Požiadavky

- Skúsenosti v oblasti auditu IT, riadenia rizík IT alebo kybernetickej bezpečnosti
- Znalosť bezpečnosti informácií na technickej aj bezpečnostnej úrovni
- Širšie znalosti v oblasti súkromia a ochrany údajov
- Dôkladné porozumenie regulačným požiadavkám na IT
- CISA, CISM certifikácie sú výhodou
- Držať krok s normami a správami ISO 27'00x / NIST SP 800-53 / ISAE 3000 / SOC 2
- Schopnosť opísať riziká a kontroly súvisiace s IT, preniesť ich do obchodného kontextu a efektívne komunikovať výsledky hodnotení na všetkých úrovniach organizácie
- Veľmi dobrá znalosť angličtiny (nemčina výhodou)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. plat na základe výkonu spoločnosti - Home office 2x do týždňa - 5 dni dovolenky navyše - 6x sick day do roka - Flexibilný pracovný čas - Príspevok na dopravu - Zmluva na dobu neurčitú
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)
Odpovedať na inzerát