Ponuka práce > M365 Lead Architect

M365 Lead Architect

Náplň práce

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti telekomunikácií hľadáme skúseného architekta, ktorý by zastrešoval rozsiahly interný projekt založený na technológiách Microsoftu.
Zodpovedný bude za konceptuálny dizajn, architektúru a technické riešenie s využitím viacerých technológií a zodpovedajúcih dodávateľov.

Hlavnou náplňou práce bude:

- návrh stratégie, implentačných metód a technických procedúr M365 prostredia (platforma, infraštruktúra, core services (medzinárodné aj domáce)).

- Architektúra riešení, procesov a postupov v rámci integrácie interných aj externých partnerov a tímov do nového M365 prostredia

- zodpovednosť za interface s produktami tretích strán, vývoj základnych security požiadaviek a komponentov na testovanie M365, identifikácia rizík a riešení na zachovanie integrity systému

- vývoj "roadmap" pre budúcnost produktu pri zohľadnení trendov na súčasnom trhu

- Koordinácia jednotlivých tímov a aktivít z pozície vedúceho architekta, workshopy

- Komunikácia s dodávateľmi aj zákazníkmi

Požiadavky

- skúsenosti ako architekt na medzinárodných IT projektoch v rámci systémov/softvéru na kolaboráciu
- hĺbková znalost M365, cloud (hlavne Azure) a sieťových technológií
- skúsenosti s analýzou, identifikáciou a technickou koordináciou (inžinieri, dodávatelia) v prípade veľkých incidentov
- schopnosť spoľahlivo viesť medzinárodné tímy
- plynulá angličtina, výhodou je znalosť nemeckého jazyka

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - možnosť práce remote a home office - Cafeteria - benefit systém - 2 extra dni dovolenky - Príspevky do dôchodkového systému, zdravotná starostlivosť - Referral bonus - Team buildingy, športové aktivity, coaching
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)