Ponuka práce > Hľadáme procesného manažéra/ku do banky

Hľadáme procesného manažéra/ku do banky

Náplň práce

Do jednej z popredných bánk na slovenskom trhu hľadáme kandidáta na pozíciu Procesného manažéra/ky. Čo sa týka náplne práce, zastrešovať budete nasledovné:

- Vyvíjanie procesov firemného bankovníctva spoločnosti
- Analyzovanie a následná optimalizácia procesov pre obchodnú sieť spoločnosti
- Komunikácia s externými dodávateľmi
- Komunikácia ohľadom aplikačnej podpory pre klientov spoločnosti
- Testovanie navrhnutých funkcionalít aplikácií
- Spolupráca na firemných projektov, prípadne ich vedenie

Ak Vás náplň práce oslovila, neváhajte nám poslať svoj životopis!

Požiadavky

Na túto pozíciu Vás budeme zvažovať, ak spĺňate nižšie uvedené požiadavky:

- Min. 2-3 ročná skúsenosť s korporátnym bankovníctvom
- Znalosť bankových produktov
- Anglický jazyk na úrovni B2
- Užívateľská úroveň v MS Excel
- Dobré komunikačné a analytické zručnosti, zmysel pre detail

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka veľa zaujímavých benefitov, ktoré budú kandidátom predstavené na pracovnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)