Ponuka práce > Hľadáš brigádu s holandským jazykom?

Hľadáš brigádu s holandským jazykom?

Náplň práce

Hľadáš si brigádu? Si študent vysokej školy alebo mamička na materskej? Máme pre teba jedinečnú ponuku ako si privyrobiť a zároveň zlepšiť svoje jazykové znalosti. Hľadáme dynamickú osobu, ktorá ovláda plynule holandský jazyk a vie si nájsť čas na prácu aspoň 20 hodín do týždňa. Chceš pracovať z pohodlia domova? Hľadáme práve Teba!
Tvojou náplňou práce bude:

- Komunikácia so zákazníkmi a klientmi značky DYSON
- Procesovanie objednávok a reklamácií
- Príležitostný predaj produktov

Požiadavky

Spĺňaš nasledovné požiadavky?

- Komunikáciu v holandskom jazyku na C1 úrovni a v anglickom jazyku na B1 úrovni.
- Pro- zákaznícky prístup
- Samostatnosť pri riešení zákazníckych požiadaviek

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Služby,
  • Plat: Od 600 EUR do 685 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Skrátený úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ktoré kandidátom rada predstaví na pracovnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)