Ponuka práce > GL/RTR účtovník so SAPom

GL/RTR účtovník so SAPom

Náplň práce

Do veľkej nadnárodnej spoločnosti hľadáme GL účtovníka, ktorý by mal na starosti:

- hlavnú knihu
- nákladové strediská a profit centrá
- účtovanie majetku
- výnosy
- pravidelný reporting

Popri tom však budete zodpovedať za zlepšovanie procesov v SAPe, implementáciu novej verzie SAPu, automatizáciu procesov a ďalšiu prácu na projektoch.

Požiadavky

Nato aby sme vás na pozíciu vedeli zvážiť je potrebné aby ste mali:

- minimálne 5 rokov skúseností ako GL/RTR účtovník
- skúsenosť so systémom SAP
- aktívnu znalosť anglického jazyka (B2) – komfortná komunikácia na dennej báze
- ideálne skúsenosť s VBA, SAP scriptovaním a s implementáciou SAPu

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponuka rôznorodé benefity ako stabilné zázemie, ročné finančné odmeny, dni voľna navyše, sick days, možnosť home officov, parkovanie, príspevok do dôchodkového sporenia a mnoho iného.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)