Ponuka práce > Auditor s nemeckým jazykom

Auditor s nemeckým jazykom

Náplň práce

Pre nášho klienta – prosperujúcu medzinárodnú outsourcingovú spoločnosť hľadáme človeka, ktorý ovláda plynulo nemecký jazyk a je zároveň skúsený v oblasti auditu. Aké zodpovednosti môžete na pozícií očakávať?

- Komplexné riadenie auditu u národných a medzinárodných klientov
- Poradenstvo pre klientov v oblasti auditu
- Nadväzovanie nových vzťahov s klientmi
- V prípade potreby vedenie juniorov v tíme
- Možnosť podieľať sa na projektoch v oblastí daní a poradenstva

Požiadavky

Na danú pozíciu Vás veľmi radi zvážime, ak spĺňate nižšie uvedené požiadavky:

- Vysokoškolské vzdelanie (ekonomika, manažment)
- Minimálne 4 ročná prax na pozícií auditora
- Znalosť nemeckého jazyka na úrovni B2
- Proaktivita, tímovosť, dobré komunikačné zručnosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1700 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ktoré kandidátom rada predstaví na pracovnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)