Ponuka práce > Junior účtovník s anglickým alebo nemeckým jazykom

Junior účtovník s anglickým alebo nemeckým jazykom

Náplň práce

Máte skúsenosti v oblasti účtovníctva alebo by ste chceli získať dobré účtovné základy? Tak to hľadáme presne Vás! Pre medzinárodnú outsourcingovú spoločnosť hľadáme človeka, ktorý zastreší nasledovné oblasti:

- Komplexné vedenie účtovníctva v spolupráci so senior účtovníkom
- Reporting príslušným tímom
- Príprava daňových priznaní
- Komunikácie s pridelenými klientmi

Požiadavky

Na pozíciu vás radi zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:

- Vysokoškolské vzdelanie (ekonomika, manažment)
- Pozícia je vhodná aj pre absolventa prípadne človeka s ročnou skúsenosťou v oblasti účtovníctva
- Anglický alebo nemecký jazyk na úrovni B2
- Komunikačné zručnosti, proaktivita, tímovosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ktoré kandidátovi rada predstaví na pracovnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)