Ponuka práce > Junior/Medior manuálny tester

Junior/Medior manuálny tester

Náplň práce

Máš pracovnú skúsenosť v manuálnom testingu aspoň 1 rok a chceš ísť viac do automatizácie? V tom prípade hľadáme práve TEBA ako budúceho testing špecialistu pre úspešnú slovenskú banku.

Náplň práce:
- testovanie SW aplikácii
- návrh testovacej stratégie
- tvorba test cases a príprava testovacích dát
- identifikácia bugov a retesting
- reporting a zodpovednosť za technickú dokumentáciu

Požiadavky

Pokiaľ máš skúsenosť s viacerými typmi SW testovania (funkčné, integračné, regresné a pod.), ovládaš SQL a vieš čítať XML, XSD, tak spĺňaš všetky naše požiadavky.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1400 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - home office - flexibilná pracovná doba - 5 dní navyše dovolenky - stravné lístky v hodnote 4.25€ hradené aj počas dovolenky - príspevok do III. piliera - mentoring od skúsených testerov - kvartálne odmeny - zdravotný balíček
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)