Ponuka práce > Senior Security Specialist

Senior Security Specialist

Náplň práce

Rozhliadate sa po spoločnosti kde by ste mohli využiť svoje bohaté skúsenosti z IT security oblasti? Do medzinárodnej spoločnosti hľadáme skúsených kandidátov, ktorých táto oblasť baví a chcú sa v nej aj naďalej rozvíjať. Ak máte aj skúsenosti buď s aplikačnou bezpečnosťou alebo sieťovou bezpečnosťou a sú vám známe skratky SIEM, DLP, IDM, IPS, táto pozícia bude vhodná práve pre Vás!

Náplň práce:
-Projektová podpora v rámci oblasti IT bezpečnosti
-Implementácia nových technológii
-Podpora pri auditoch
-Komunikácia s externými klientami
-Detekovanie a manažment zraniteľnosti IT infraštruktúry a systémov

Požiadavky

Požiadavky:

-Znalosť IT bezpečnostnej oblasti so skúsenosťami aspoň 3 roky
-Prehľad súčasných bezpečnostných hrozieb ako aj IT bezpečnosti infraštruktúry a ochrany citlivých dát
-Skúsenosť s procesom SSDLC alebo PCI DSS výhodou
-Predchádzajúca skúsenosť s aplikačným alebo sieťovou bezpečnosťou
-Anglický jazyk na písomnej a komunikatívnej úrovni (B2)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2900 EUR do 4000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: -13. a 14. Plat a ročné bonusy -50% Home Office -Cafeteria systém balíček -Multisport karta
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)