Ponuka práce > Operátor montáže na denné zmeny - Kechnec

Operátor montáže na denné zmeny - Kechnec

Náplň práce

Hľadáme operátorov výroby, ktorých náplňou práce bude:
- Obsluha montážnej linky
- Kompletizácia finálneho produktu
- Vizuálna kontrola a testovanie
- Hlásenie porúch
- Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku

Požiadavky

- SŠ vzdelanie resp. výučný list
- Skúsenosti na pozícii operátor montáže, výroby- výhodou
- Práca je na 2 zmennú prevádzku 6:00 - 18:00 12tky, DDVV
- Ochota učiť sa nové výrobné postupy
- Manuálna zručnosť / vzťah k výrobe
- Práca v tempe (práca je v stoji)
- Zodpovednosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 775 EUR do 814 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Práca v stabilnej spoločnosti u renomovaného zamestnávateľa v priateľskom prostredí - Navýšenie základnej mzdy po skúšobnej dobe -13.plat garantovaný zamestnávateľom - Nadštandardné príplatky - Stravné lístky - Príspevky zo Sociálneho fondu - Prís
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)