Ponuka práce > Operátor/ ka CNC strojov

Operátor/ ka CNC strojov

Náplň práce

Hľadáme pracovníka priamo v Prešove na pozíciu CNC operátor.

Náplň práce:
- Obsluha a nastavovanie CNC strojov
- Nakladanie dielov do strojov
- Vykonávanie pracovných operácií podľa pokynov
- Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
- Kontrola výrobného procesu
- Programovanie strojov
- Hlásenie porúch

Požiadavky

- SŠ technické vzdelanie – maturita, alebo výučný list
- Skúsenosti na pozícii operátor CNC, nastavovač CNC, obsluha strojov a zariadení apd.
- Skúsenosť s programovaním CNC strojov/ úpravami – výhodou
- Ochota učiť sa nové výrobné postupy
- Manuálna zručnosť / vzťah k výrobe a výrobnému prostrediu
- Zodpovednosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 800 EUR do 950 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Práca v čistej strojárskej hale - Nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti - Dochádzkové bonusy (vyplácané 2x ročne) - Stravné lístky s príspevkom nad rámec zákona - Rast kvalifikácie a súčasne mzdového ohodnotenia - Bonus za odporúčanie
  • Miesto pracoviska: Pre?ov