Ponuka práce > Konštruktér

Konštruktér

Náplň práce

Pre medzinárodného klienta v oblasti strojárenského priemyslu zákazkovej výroby hľadáme skúseného inžiniera konštrukcie.

Náplňou práce bude:

- Návrh a vývoj konštrukčných riešení v 3D (SolidWorks) od samostatného dielu až po celú zostavu
- Technologická podpora a komunikácia s dodávateľmi
- Tvorba cenových ponúk a výkazov materiálu
- Zákaznícka podpora, koncepčné testovanie a zaškolenie

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať:

- Znalosť systémov Solid Works a AutoCAD alebo obdobných 2D a 3D systémov je podmienkou
- Skúsenosť so systémom SAP
- Ukončené vysokoškolské vzdelanie
- Skúsenosti zo spoločnosti zaoberajúcej sa automatizáciou sú výhodou
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1500 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity budú predstavené našim klientom priamo na pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)