Ponuka práce > Holandsko - Hotelový personál - čašník, kuchár, pomocné práce v kuchyni, chyžná - od 1800 € net

Holandsko - Hotelový personál - čašník, kuchár, pomocné práce v kuchyni, chyžná - od 1800 € net

Náplň práce

Pre nášho overeného klienta hľadáme hotelový personál do Holandska. Hotely a dovolenkové rezorty ponúkajú zaujímavé pracovne ohodnotenie. Hotely sa nachádzajú vo vyhľadávaných turistických destináciách. Ubytovanie a strava je zabezpečená zadarmo alebo za zvýhodnené ceny. Pracú nájdeme jednotlivcom, ale aj parom alebo skupine kamarátov.

Miesto výkonu práce: 4* a 5* hoteli v Holandsku
Termín nástupu: ihneď, alebo podľa dohody

Plat:
-cca od 1800 EUR v čistom + prepitné + 13 plat
- Rôzne platové ohodnotenie závislé od pracovnej pozície/ praxe
- Ubytovanie a strava poskytnuté

Obsadzovaná pozícia:
- umývač riadu
- čašník / čašníčka
- kuchár / kuchárka
- pomocný kuchár / kuchárka
- šéfkuchár / šéfkuchárka
- recepčný / recepčná v hoteli

Požiadavky

Klientela: Európska
Komunikačný jazyk: Anglický

Podmienky na kandidáta:
- pracovné skúsenosti na danej pozícii
- znalosť jazyka na úrovni A2, B1

Ponúkame

Výhody a benefity:
- Holandska zmluva
- 13 plat, ,prepitné, dovolenka 25-30
- zamestnanecké zľavy
- vybavenie BSN čísla, bankový účet

Ďalšie informácie

Ak máte záujem o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktujte nás na uvedených telefónnych číslach:
Monika 00421 948 905 430
info@vmrecruitment.com
www.vmrecruitment.com

Informácie o pozícii

  • VM Recruitment s.r.o.
  • Zahraničie
  • Odvetvie: Gastronomia a hotelierstvo,
  • Požadované vzdelanie: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Anglický jayzk
  • Plat: od 1800 € net
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Holandsko