Ponuka práce > OBSLUHA STÁNKU TRDLOCAFE AUPARK BRAISLAVA

OBSLUHA STÁNKU TRDLOCAFE AUPARK BRAISLAVA

Náplň práce

! Obsluha stánku TRDLOCAFE AUPARK BRATISLAVA !
Hledáme milé a pracovité kolegy a kolegyně do stánku Trdlokafe, kteří nám pomůžou s provozem stánku.
Co bude naplní Vaší práce?
Příprava trdelníků , nápojů, dle aktuální nabídky
Komunikace se zákazníky, prodej produktů
Práce s pokladnou
Udržování pořádku a čistoty nejen na pracovišti, ale také péče o stánek

Požiadavky

Co byste měli splňovat?
Být komunikativní, příjemný a usměvavý člověk
Být flexibilní
Ochota pracovat v režimu krátký/dlouhý týden (12 hodinové směny)
Mít potravinářský průkaz (nebo si jej zařídit)
Nástup: IHNED, DOHODOU

Ponúkame

Co vám můžeme nabídnout?
Mzdové ohodnocení dle výkonu 5-8 € / hod.
Pracovní smlouva
Firemní benefity, soutěže o hodnotné ceny
Dlouhodobou spolupráci
Individuální přístup
V případě zájmu prosím pošlete životopis, nebo pár řádku o vás s kontaktními údaji na: lucie.kulasova@drekin.cz, nebo volejte: +420731096429

Informácie o pozícii

  • Jana Koktavá
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Gastronomia a hotelierstvo, Obchod a predaj, Služby,
  • Požadované vzdelanie: Nezáleží
  • Plat: 5-8€/hod.
  • Typ pracovného pomeru: Brigáda
  • Miesto pracoviska: Aupark
Odpovedať na inzerát