Ponuka práce > Asistentka predaja v športovom obchode

Asistentka predaja v športovom obchode

Náplň práce

Do predajne Plutvy.sk hľadáme novú kolegyňu / kolegu na pozíciu asistent predaja. Náplňou práce je komunikácia so zákazníkmi, priamy predaj a príprava a vybavovanie objednávok z eshopu. Veľký dôraz kladieme na komunikáciu so zákazníkmi, pri výbere produktov ochotne pomáhame a radíme.

Požiadavky

Práca je dynamická a vyžaduje si príjemné vystupovanie, trpezlivosť a precíznosť. Je vhodná ako pre ženy, tak aj pre mužov. Ako špecialista na predaj pomôcok pre plavcov, potápačov, šnorchlistov a otužilcov a s tým súvisiaci sortiment pre deti a dospelých, hľadáme kolegyňu, ktorá sa rada učí novým veciam a pracuje efektívne.

Ponúkame

Pri nástupe ponúkame plat 1050€ netto, motivačné odmeny a absolútnu podporu v pracovných aktivitách a vlastnom napredovan. Zabezpečíme vám dobrú kávu podľa vlastnej chute a dostatok čokolády. Šikovných ľudí radi náležite odmeníme.

Ďalšie informácie

V prípade záujmu nám napište e-mail na: 123@plutvy.sk. Uveďte svoje pracovné skúsenosti, svoju predstavu o práci, plánoch a svojom napredovaní a nezabudnite pripojiť aktuálnu fotografiu. O konkrátnych detailoch sa radi porozprávame na osobnom stretnutí.

Informácie o pozícii

  • Plutvy s. r. o.
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Požadované vzdelanie: S maturitou
  • Požadované jazyky: slovenský, anglický
  • Plat: 1050 netto
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Motivačné odmeny a absolútnu podporu v pracovných aktivitách. Šikovných ľudí radi náležite odmeníme.
  • Miesto pracoviska: Predajňa Plutvy.sk, Šustekova 45, Bratislava