Ponuka práce > Hľadáme operátora skladu pre značky DATART a Hej.sk (s obsluhou VZV, príp. ratraku)

Hľadáme operátora skladu pre značky DATART a Hej.sk (s obsluhou VZV, príp. ratraku)

Náplň práce

Do centrálneho skladu v logistickom centre pri Senci potrebujeme nové posily.

Ak hľadáš samostatnú prácu a chceš byť súčasťou skvelého tímu, tak neváhaj, ozvi sa nám a poď robiť, čo Ťa baví!

Tvojou hlavnou náplňou bude:
- obsluha VZV, príp. ratraku
- príjem tovaru od dodávateľov a jeho uskladnenie;
- manipulácia s tovarom, bremenami;
- príprava tovaru na expedíciu na pobočky a pre zákazníkov (balenie, paletovanie); - práca so skenerom

Požiadavky

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti
Skladové hospodárstvo - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• požadujeme min. ukončené SOU (výučný list)
• podmienkou je platný preukaz na obsluhu VZV (príp. ratraku) a aktívne skúsenosti s jeho manipuláciou • vítané sú predošlé skúsenosti s prácou v sklade, skladovým hospodárstvom
• fyzická zdatnosť (schopnosť manipulovať s tovarom nad 15 kg)
• komunikatívnosť
• zodpovedný a kolektívny prístup
• pracovitosť, samostatnosť
• bezúhonnosť
• pozícia je vhodná pre všetky vekové skupiny (ako pre absolventa, tak i pre 50+)

Ponúkame

• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti s viac ako 25-ročnou tradíciou • práca v príjemnom pracovnom prostredí s najmodernejšou technikou
• možnosť ďalšieho kariérneho rastu
• výplata mzdy pravidelne a načas
• stravné lístky v hodnote 3,90 € • preplácané nadčasy

Ďalšie informácie

Naše benefity pre Vás:
• výhodné tarify mobilných služieb a široká ponuka mobilných telefónov za výhodné ceny, nielen pre zamestnancov, ale i pre rodinných príslušníkov
• zľavy na nákup elektroniky

Informácie o pozícii

  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika, Manuálne a robotnícke profesie,
  • Plat: základ 760 € + mesačné prémie do výšky 240 €
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Senec