Ponuka práce > Pracovníčka v sklade a predaj cez Eshop

Pracovníčka v sklade a predaj cez Eshop

Náplň práce

Do nášho tímu v Košiciach hľadáme posilu pre nás internetový obchod a veľkoobchod. Ponúkame dlhodobú prácu na TPP:

Pôjde o zaujímavú prácu v príjemnom prostredí:

- sklad tovaru pripomína skôr obchod - čisté, teplé, tiché prostredie.

- priateľská atmosféra

- budeme kontrolovať a posielať tovar - prevažne obuv

- určite nepôjde o nudnú prácu a nebude chýbať zábava na pracovisku! :)

Náplň práce:

ESHOP:

- príjem tovaru od dodávateľov

- kontrola prijatého tovaru a balenie do krabíc

- príprava a tlač faktúr a prepravných štítkov

- práca s eshopom pri expedovaní zásielok

Veľkoobchod:

-- Príjem tovaru

-- Predaj a balenie tovaru

-- Práca so skladovým systémom

Pracovná doba:

- dobrá pracovná doba od 8h30-17h00

- Cez víkend podľa potreby

Požiadavky

Spoľahlivosť, komunikácia s ľuďmi, informačná gramotnosť.

Ponúkame

Výhody: nákup produktov za zvýhodnené ceny, naučíte sa pracovať so sociálnymi platformami.

Informácie o pozícii

  • J O H N - C s.r.o.
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Požadované vzdelanie: S maturitou
  • Plat: od 1000€
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Veľkosklad obuvi JOHN-C, Holubyho 12, 04001 Košice