Ponuka práce > Tesár - stolár pre firmu vo Francúzsku

Tesár - stolár pre firmu vo Francúzsku

Náplň práce

Hľadáme tesárov a stolárov na výstavbu drevodomov, montáž krovov , montáž dreveného obkladu do Francúzska (prax vítaná).
Práca celoročne na TPP + benefity s tým spojené.

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: základné vzdelanie

Ponúkame

PLAT : 2500€ - 3500€ mesačne v čistom (záleží od praxe).
Vedúci pracovník 3500€ - 4000€ v čistom.
Ubytovania+doprava hradené v plnej výške. Práca v Slovenskom kolektíve.

Ďalšie informácie

Stručná charakteristika spoločnosti
Francúzska stavebná spoločnosť zameraná na montážne práce drevodomov (drevodomy, haly, bytovky, krovy, drevený obklad, drevené konštrukcie atď.) .

Informácie o pozícii

  • Reem France
  • Zahraničie
  • Odvetvie: Stavebníctvo a reality,
  • Požadované vzdelanie: Nezáleží
  • Plat: 3500 €
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Ubytovania+doprava hradené v plnej výške.
  • Miesto pracoviska: Francúzsko