Ponuka práce > Opatrovateľ/Optrovateľka

Opatrovateľ/Optrovateľka

Náplň práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Do nášho tímu opatrovateľov hľadáme šikovného, spoľahlivého kolegu/kolegyňu, ktorý pracuje tímovo a zodpovedne. Pošli nám svoj životopis alebo zavolaj na telefónne číslo a pridaj sa k nám!
Aká bude tvoja náplň práce?
- Starostlivosť o fyzické osoby, ktoré sú odkázané na pomoc inej fyzickej osoby v zariadení pre seniorov a špecializovanom zariadení
- Vytváranie bezpečného a domáceho prostredia klientom v našom zariadení
- Kompletná opatrovateľská starostlivosť o klientov v našom zariadení
- Pomoc klientom pri hygiene, stravovaní a dennom režime
- Tímová spolupráca s ostatnými kolegami

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- základné vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore
Certifikát z opatrovateľského kurzu nie je podmienkou.
Výhodou je skúsenosť v opatrovateľskej práci.

Ponúkame

Zamestnanecké výhody, benefity:
- štvrťročné odmeny
- mimoriadne odmeny
- 2 dni manažérskeho voľna počas roka
- stravovanie vo vlastnej stravovacej prevádzke
- príspevok na stravu
- príplatky za sobotu 50%, nedeľu 100%, sviatok 100%, príplatky za nadčas 40% a príplatok za nočnú službu 40%
- možnosť rehabilitácie na pracovisku,
- zabezpečujeme odborné školenia a poskytujeme priestor pre ďalšie vzdelávanie a osobný odborný rast.

Ďalšie informácie

Očakávame schopnosť pracovať v tíme, vysokú mieru empatie, trpezlivosti, spoľahlivosti a ochoty pomáhať.
Výpis z registra trestov/bez záznamu.

Informácie o pozícii

  • PROVIDENTIA
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Ostatné,
  • Požadované vzdelanie: Nezáleží
  • Plat: 960€
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - štvrťročné odmeny, mimoriadne odmeny, 2 dni manažérskeho voľna počas roka
  • Miesto pracoviska: Antonius senior centrum, Seredská 308/5, 925 21 Sládkovičovo