Ponuka práce > Práca na doma

Práca na doma

Náplň práce

Máte chuť pracovať z domu a vytvoriť si extra príjem? Privyrobte si a časom si vybudujte hlavný príjem.

- 3 možnosti spolupráce ( brigáda, neskôr možnosť hlavného prijímu )

Požiadavky

Hľadáme do týmu šikovných, vytrvalých a cieľavedomých ľudí, ktorí majú chuť pracovať.

Ponúkame

- Práca na doma, pre mamičky na MD, RD, popri škole, popri zamestnaní, prilepšenie ku dôchodku

- Ponúkam spoluprácu s českou stabilnou firmou, ktorá pôsobí na trhu už 20 rokov

- Prilepšite si k výplate/vreckovému. Našetrite si na väčšie výdavky.

- Pracujte podľa svojich časových možností

- Školenie online

- Žiadne členské poplatky, žiadne mesačné poplatky ani povinné výbery

- Nejedná sa o manuálnu prácu

Ďalšie informácie

Pre viac informácií ma prosím kontaktujte.

Informácie o pozícii

  • Global 3000
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Ostatné,
  • Požadované vzdelanie: Nezáleží
  • Typ pracovného pomeru: Brigáda
  • Vhodné pre: Maminky na materskej, študentov, pri zamestnaní
  • Miesto pracoviska: Doma - online