Ponuka práce > Recepčná

Recepčná

Náplň práce

Do nášho malého pracovného tímu hľadáme kolegynku, ktorá bude zabezpečovať plynulý chod recepcie v historickom objekte v centre hlavného mesta.

NÁSTUP IHNEĎ!

Tvojou úlohou bude:

- evidencia návštev
- údržba a estetizácia zasadacích a spoločných priestorov
- vybavovanie telefonátov a e-mailovej komunikácie
- spracovanie došlej a odchádzajúcej pošty
- zabezpečenie tovaru a služieb
- administratívne práce a plnenie ďalších operatívnych úloh, vyplývajúce z povahy práce

Požiadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Schopnosť učiť sa nové veci, motivácia, samostatnosť a proaktívne riešenie zadaných úloh
Dobrý time management a zodpovednosť
Dôraz a zmysel pre detail a poriadok
Reprezentatívne vystupovanie a zmysel pre humor
Vodičský preukaz - aktívny vodič

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Stredoškolské s maturitou
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ponúkame

Ponúkame ti flexibilný pracovný čas, prácu v príjemnom kolektíve a prostredí a možnosť podieľať sa na rôznych zaujímavých aktivitách.

Recepcia je otvorená od 7:00 - 19:00, no tvoj pracovný čas nastavíme podľa dohody.

Ďalšie informácie

Ak ťa táto pracovná ponuka zaujala, zašli nám svoj životopis spolu s fotografiou v slovenskom jazyku na e-mail info@offizone.sk

Vopred veľmi pekne ďakujeme každému uchádzačovi za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, na osobné pohovory budeme pozývať iba vybraných kandidátov.

Nezaradeným kandidátom ďakujeme za prejavený záujem a prajeme veľa pracovných i osobných úspechov. Po skončení výberu nebudú životopisy archivované.

Informácie o pozícii

  • OFFIZONE, s. r. o.
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Požadované vzdelanie: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Plat: 1000 € / Brutto
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Vhodné pre: absolventa
  • Miesto pracoviska: Bratislava - Staré mesto