Ponuka práce > Mechanik

Mechanik

Náplň práce

Hľadáme šikovného mechanika !

Sme rodinná firma s názvom Malotraktorshop, predávame a opravujeme japonské malotraktory a osobné autá.

Koho hľadáme: Potrebujeme zručného a zodpovedného mechanika, ktorý vie a chce pracovať.

Čo budete robiť:
- Opravovať a udržiavať malotraktory a príslušenstvo
- Hľadať a opravovať mechanické a elektronické poruchy
- Montovať a demontovať diely
- Pomáhať zákazníkom s údržbou a používaním techniky
- Rôznorodé iné aktivity spojené s traktormi a autami

Požiadavky:
- Možnosť aj pre -> študent s praxou, dôchodca s praxou
- Práca na trvalý pracovný pomer alebo aj formou brigády (po osobnom pohovore možnosť dohody)
- Dôležité je mať prax aspoň s opravou áut
- Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

Odmena po osobnom pohovore:
- Možnosť pracovať brigádne
- Na trvalý pracovný pomer
- Možnosť pracovať na dohodu
- Možnosť pracovať na živnosť

Pracovná doba -> 9:00 - 17:00 ( alebo po dohode aj inak)

Ak máte záujem stať sa súčasťou nášho tímu, neváhajte nás kontaktovať!

0903 814 987
malotraktorshop@gmail.com

Fb -> Malo Traktorahop

Informácie o pozícii

  • Malotraktorshop
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Manuálne a robotnícke profesie, Poľnohospodárstvo, lesníctvo, eko, Strojárstvo,
  • Požadované vzdelanie: Nezáleží
  • Požadované jazyky: slovenský
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovného pomeru: Nezáleží
  • Vhodné pre: študent, dôchodca
  • Miesto pracoviska: Žilina