Ponuka práce > Zástupca vo finančnom sektore

Zástupca vo finančnom sektore

Náplň práce

Hľadáme Odhodlaných Ľudí do Finančného Sveta! ??

Si jednotlivec so záujmom o finančné sféry? Hľadáme dynamických a cieľavedomých jednotlivcov v našom úspešnom finančnom tíme.

Čo ponúkame:

Flexibilný Pracovný Čas: Prispôsob si svoj pracovný čas podľa svojho študentského alebo pracovného rozvrhu

Praktické Skúsenosti: Získaj neoceniteľné skúsenosti v oblasti financií a investícií.

Inovatívne Prostredie: Pracuj v prostredí, kde je vízia a kreativita vítaná.

Požiadavky:

Vek minimálne 18 rokov
Ukončené stredoškolské vzdelanie
Záujem o oblasť financií.
Schopnosť samostatnej ale aj tímovej práce

Možnosť pracovať aj popri aktuálnej práci, stačí nám 10-15 hodín týždenne ?

Pridaj sa k nám a získaj skúsenosti, ktoré ti otvoria dvere pre budúcu kariéru vo finančnom svete!

? Investuj do svojej budúcnosti s nami! ?

Ponúkame

Kompletné zaučenie vo finančnom sektore
Dynamický, cieľavedomý kolektív
Možnosť neobmedzeného kariérneho rastu

Informácie o pozícii

  • Michal Hyža
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Požadované vzdelanie: S maturitou
  • Plat: 2000
  • Typ pracovného pomeru: Nezáleží
  • Vhodné pre: Pracujúcich, študentov, mamičky na materskej