Ponuka práce > Projektový Manažér, Prípravár

Projektový Manažér, Prípravár

Náplň práce

Hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosti a prax s komplexnou prípravou stavby pre zákazky v Nemecku

Hlavné body náplne práce:

* zabezpečuje, organizuje a koordinuje technickú prípravu projektov
* spracováva technické podklady a špecifikácie pre ponukové konania
* vyhotovuje rozpis materiálu s časovým plnením dodávky v súlade s HMG
* zabezpečuje rozhodujúce dodávky subdodávateľov
* zúčastňuje sa obchodných rokovaní s dodávateľmi
* spracováva nákladové kalkulácie a rozpočty
* spracováva harmonogram pre realizáciu stavby
* spracováva, modifikuje, zabezpečuje technologické, montážne postupy
* dodávateľmi, technickým dozorom

- naceňovanie naviac prác počas vyśtavby

- účasť na obhliadkach stavby (len zriedka)

- oslovovanie subdodávateľov a vyhodnocovanie ich cenových ponúk

- komunikácia s hl. stavbyvedúcim -upresňovanie výkonov a
naviac prác a včasné odovzdanie

- Tvorba databáz dodávateľov

- Sumarizácia dokladov, certifikátov, technických listov a iných dokumentov potrebných k odovzdaniu stavby

- Vedenie technickej dokumentácie stavby
- Čítanie výkresovej dokumentácie

Požiadavky

prax v obore min. 2 roky

analytické, logické a technické myslenie
spoľahlivosť, precíznosť
flexibilita, tímový prístup k práci
technické myslenie

Ponúkame

* nadštandardné finančné ohodnotenie
telefón, notebook
* káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou
stabilnú prácu
- Možnosť profesionálneho rastu

Informácie o pozícii

  • HermStav s.r.o.
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Stavebníctvo a reality,
  • Požadované vzdelanie:
  • Požadované jazyky: Nemecký Jazyk
  • Plat: 1600-1900
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: * nadštandardné finančné ohodnotenie telefón, notebook * káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou stabilnú prácu - Možnosť profesionálneho rastu
  • Miesto pracoviska: Žilina