Ponuka práce > Práca všetkého druhu

Práca všetkého druhu

Náplň práce

Administratívne aj iné práce podľa možnosti

Požiadavky

Pracovať denne aspoň 2 hod.

Ponúkame

Zaujímavý privyrobok pre komunikativnych ľudí 1200eur mes.Prijmeme Obchodno technického poradcu, personalistu 2400eur mes.Praca na 3-4hod denne odmena 200eur týždeň.Praca popri zamestnaní, dôchodku, MD, podnikaní 2-4hod denne.Privyrabanie 1000eur mes.Vypomoc v administraci aj brigády 2-3 hod denne.Prijmeme asistentku/ov na administratívne práce 4 hod denne 800-1500 eur mesačne.Praca na 2-4 denne 1500eur mes.Administrativna práca na personálnom alebo obchodnom odd.300-1700eur.Obchodna firma prijme vodárov, servisných technikov na montáž sanitarnej techniky.Dlhodoba práca brigáda, voľná pracovná doba 800-1800eur mes.Obchodna firma prijme obchodných zástupcov 2400eur mes.Vyhodna ponúka na 3-4hod denne 800-2400 eur mesačne.Pred vstupom treba absolvovať pohovor, ktorý sa koná v Bratislave alebo v Košiciach.

Informácie o pozícii

  • Mm
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj, Ostatné,
  • Požadované vzdelanie: Nezáleží
  • Plat: 1500
  • Typ pracovného pomeru: Nezáleží
  • Miesto pracoviska: Celá SR