Ponuka práce > Práca v Holandsku s kvetmi, ovocím a zeleninou

Práca v Holandsku s kvetmi, ovocím a zeleninou

Náplň práce

Pre nášho overeného klienta v Holandsku hľadáme pracovníkov v skladoch s kvetmi ovocím a zeleninou – exotické rastliny, orchidea, ruže, sadenie do črepníkov, paradajky, papriky, uhorky. Práce nie sú fyzicky náročné a väčšinou zahŕňajú celý proces pestovania, sadenia až po samotný zber či balenie. Pracovník môže byť umiestnený na rôznu činnosť v danom skleníku, dokonca sa to môže aj meniť, čo si naši už umiestnení pracovníci pochvaľujú, nakoľko sa im práce striedajú. Práce sú vhodné takisto pre študentov počas letných prázdnin s minimálnym pobytom 6 týždňov.
Klient takisto zamestnáva pracovníkov vo výrobe pri spracovaní ovocia a zeleniny

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)
Vodičský preukaz
B
Prax na pozícii/v oblasti
Hľadáme pracovitých ľudí, prax nieje potrebná, zamestnávateľ si vás zaškolí
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Vodičský preukaz triedy B výhodou pre rýchlejšie sprostredkovanie práce.

Ponúkame

Prácu ako brigádu ale aj na dlhodobý uväzok

Informácie o pozícii

  • Tatry job group s.r.o.
  • Zahraničie
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Požadované vzdelanie: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Anglicky jazyk min. A2
  • Plat: od 13,27 eur na hodinu
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: • práca pre mužov, ženy, dvojice aj páry • nízke vstupné náklady • holandská pracovná zmluva • týždenná výplata • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – zrážka priamo zo mzdy 112 - 137,50€ • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybave
  • Miesto pracoviska: Capelle