Ponuka práce > Junior finančný a realitný poradca

Junior finančný a realitný poradca

Náplň práce

Zaujímate sa o finančné, poistné alebo realitné trhy? Chcete získať pracovné skúsenosti a možnosť sa priučiť pri špecialistoch, ktorý sa na trhu pohybujú už vyše 20 rokov? Ste pracovitý a nerobí vám problém pracovať v tíme? Ak ste tri krát odpovedali áno, tak ste to čo hľadáme.

Práca je zameraná na riešenie problémov alebo požiadaviek klientov v oblasti financií a realít. Na dennej báze budete v kontakte buď s klientami alebo finančnými inštitúciami s ktorými spolupracujeme. Náplň práce si po čase budete určovať sami: či sa budete špecializovať na špecifický segment alebo budete sa postupne vzdelávať v každom závisí iba od vás.

Požiadavky

Požiadavky sú skôr osobnostného charakteru, keďže sa cez spoločnosť dá zaučiť v hociktorom segmente finančného alebo realitného trhu. Preto prevažne hľadáme ľudí ktorý:
- Sú pracovitý
- Majú záujem o financie alebo reality
- Majú profesionálny výstup a komunikácia im nerobí problém
- Majú chuť sa učiť a neboja sa nových výziev
- Sú tímoví hráči

Ponúkame

- Možnosť výberu kariéry a špecializácie
- Možnosť vzdelávania sa a participácie na odborných konferenciách
- Možnosť získania odborných certifikácií či už finančných alebo realitných
- Možnosť pracovať bok po boku so špecialistami a niečo nové sa priučiť
- Možnosť trvalého pracovného pomeru alebo vlastného podnikania

Ďalšie informácie

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať priamo na tel. čísle: 0917 355 591 alebo na emailovej adrese: boris.kraus@bcas.sk. Každému respondentovi dávam možnosť osobné pohovoru, keďže verím že každý by mal mať príležitosť sa odprezentovať a získať tým príležitosť byť súčasťou tímu.

Budem vďačný za každú reakciu z vašej strany a teším sa na privítanie nových tvarí v mojom tíme.

Informácie o pozícii

  • Broker Consulting, a.s.
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Ekonomika a financie,
  • Požadované vzdelanie: S maturitou
  • Požadované jazyky: Slovenčina
  • Typ pracovného pomeru: Nezáleží
  • Benefity: Flexibilný pracovný čas, prístup ku pravidelným školeniam
  • Vhodné pre: Študentov/ky VŠ ekonomického zamerania
  • Miesto pracoviska: Petržalka, Bratislava