Ponuka práce > Hľadáme šikovných operátorov/skladníkov do Holandska – ide o nenáročnú prácu, bez praxe

Hľadáme šikovných operátorov/skladníkov do Holandska – ide o nenáročnú prácu, bez praxe

Náplň práce

balenie, kontrola kvality, vyskladňovanie, kontrola skladových zásob, etiketovanie, práca pri páse, práca s EPT (elektrickým paletovým vozíkom), rôzne sklady.

Požiadavky

predchádzajúca prax vo výrobe alebo s prácou v sklade výhodou
zodpovednosť, flexibilita
čistý register trestov

Ďalšie informácie

Stabilná holandská personálne agentúra ktorá pôsobí na trhu od roku 2000. Zaoberá sa najmä vyhľadávaním zamestnancov do oblastí výroby a logistiky.

Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec – maximálne 99 € týždenne (neplatíte vopred, strhnuté zo mzdy). Náklady na ubytovanie môžu byť aj nižšie v závislosti od výšky hodinovej mzdy a počtu odpracovaných hodín.
Rôzne typy ubytovania: bungalovy, rodinne domy, hotel (2-3 lôžkové izby), spoločná kuchyňa, kúpelňa, obývačka.
Transport do prace do 10 km – bicykel,
Dopravu do práce môže zabezpečiť zamestnávateľ autom – poplatok 2€ denne.

Informácie o pozícii

  • Universal Consulting, s.r.o.
  • Zahraničie
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Požadované vzdelanie: Nezáleží
  • Požadované jazyky: mierne pokročilá znalosť anglického jazyka – komunikatívna
  • Plat: Bruto mzda/hodina: 10,18 €
  • Typ pracovného pomeru: Nezáleží
  • Benefity: stabilná práca práca pre mužov, ženy aj páry nízke vstupné náklady doprava aj ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom nástup možný ihneď
  • Vhodné pre: mužov, ženy aj páry
  • Miesto pracoviska: Holandsko