Ponuka práce > Hľadáme šikovných pomocných elektrikárov s praxou do Nemecka

Hľadáme šikovných pomocných elektrikárov s praxou do Nemecka

Náplň práce

elektrikár, pomocný elektrikár

Požiadavky

prax ako pomocný elektrikár
samostatnosť
chuť pracovať v Nemecku
nemecký jazyk výhodou, no nie podmienkou

Ďalšie informácie

Našim klientom je nemecká personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov.
Ubytovanie
Jedná sa o prácu s ubytovaním, ktoré je zabezpečené zamestnávateľom, z časti hradené zamestnancom
Hradíte len 100€ vratný depozit (bude Vám vrátený po jednom odpracovanom týždni). Samozrejme ubytovanie si môžete nájsť i po vlastnej línií.
Cena: cca 300-400 Eur mesačne, strhnuté zo mzdy
Strava
Vlastná

Informácie o pozícii

  • Universal Consulting, s.r.o.
  • Zahraničie
  • Odvetvie: Elektrotechnické profesie,
  • Požadované vzdelanie: Nezáleží
  • Požadované jazyky: nemecký alebo anglický jazyk je výhodou (v skupinke je vždy jeden kandidát ovládajúci nemecký alebo anglický jazyk)
  • Plat: 12€ brutto/hodina + príplatky za nadčasy, rôzne bonusy
  • Typ pracovného pomeru: Nezáleží
  • Benefity: ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom, sčasti hradené zamestnancom – 300-400 € /strhnuté zo mzdy. Hradíte len 100€ vratný depozit (bude Vám vrátený po jednom odpracovanom týždni). Samozrejme ubytovanie si môžete nájsť i po vlastnej línií. dlhodobá p
  • Vhodné pre: mužov
  • Miesto pracoviska: Nemecko