Ponuka práce > Architekt, projektant pozemných stavieb, profesista

Architekt, projektant pozemných stavieb, profesista

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme šikovného projektanta jednoduchých pozemných stavieb rodinných domov, projektanta konštrukcií pre jednoduché rodinné domy, prípadne projektanta pre statické navrhovanie konštrukcii pozemných stavieb, autorizácia nie je nutná.
Do nášho tímu hľadáme aj projektanta TZB jednoduchých stavieb ako sú rodinné domy pre vzduchotechniku, vykurovanie, výpočet tepelných strát. Práca je vhodná aj pre absolventa či študenta.
Mzda dohodou.
Prijímame uchádzačov z celého Slovenska.

Bližšie informácie na projekty@domprojekt.sk alebo na tel. čísle 0918 555 336 po - pia 08:00 - 16:00 hod.

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Bez požiadavky na odbornú prax

Informácie o pozícii

  • AD-PROJECTION,s.r.o.
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Ostatné,
  • Požadované vzdelanie: S maturitou
  • Plat: 800-1000
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: možnosť ubytovania v centre Žiliny
  • Vhodné pre: pre absolvenstov
  • Miesto pracoviska: Žilina