Ponuka práce > Promoter/Promoterka

Promoter/Promoterka

Náplň práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Máš viac ako 18 rokov? Hľadáš prácu, kde môžeš využiť svoj potenciál a byť za to patrične odmenený/á? Si komunikatívny/a, rád/rada stretávaš nových ľudí a nebojíš sa výziev? Tak práve teba hľadáme !

Požiadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- vlastné auto je výhodou;
- skúsenosť s aktívnym predajom a/alebo promovaním výrobkov je výhodou;
- príjemné a profesionálne vystupovanie;
- flexibilita a proaktívny prístup;
- schopnosť osloviť rôzne typy ľudí i s odlišnými záujmami, či životným štýlom a vedieť s nimi komunikovať;
- pracovať samostatne, plánovať si svoj čas a rozhodovať sa;
- znalosť práce s telefónom v jednoduchom systéme ( naučíme )

Ďalšie informácie

Nástup možný od 1.1.2024

Informácie o pozícii

  • Elento s.r.o
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Požadované vzdelanie: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Slovenský
  • Plat: 1500-3000€
  • Typ pracovného pomeru: Živnosť
  • Benefity: - Dlhodobá spolupráca v stabilnom tíme. - Žiadne stereotypy, s nami sa nudiť nebudete. - Zaujímavá variabilná zložka, ktorej výška záleží len od vašej šikovnosti. - Fixná pracovná doba - s nami si prácu nenosíte domov. - Práca s ľuďmi a rokmi over
  • Vhodné pre: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Vodičský preukaz B Pozícia je vhodná pre absolvent
  • Miesto pracoviska: Prievidza /Trenčiansky kraj