Ponuka práce > Hľadáme šikovného účtovníka s anglickým jazykom!

Hľadáme šikovného účtovníka s anglickým jazykom!

Náplň práce

Poď pracovať pre známu taliansku módnu značku, hľadáme účtovníka! Máš aspoň ročnú skúsenosť s komplexným účtovníctvom, poznáš SAS a nerobí ti problém vyplniť daňové priznanie? Pridaj sa k nám, ak sa chceš naučiť čo najviac z účtovníctva, u nás budeš mať priestor na sebarealizáciu.

Náplň práce:
- Budeš spracovávať a kontrolovať denné tržby spoločnosti
- Správa AP/AR faktúr
- Účtovať podľa SAS
- V systéme SAP budeš ako doma
- Pripravíš DPH a daňové priznania
- Písať reporty podľa SAS
- Príprava, spracovanie mzdy a výdavkov zamestnancov
- Spolupráca pri audite

Požiadavky

Úspešnému kandidátovi by nemala chýbať:
- Komunikatívna úroveň ANGLICKÉHO JAZYKA(B2)
- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- Ročná skúsenosť v komplexnom učtovníctve
- Orientácia na detail a ochota učiť sa nové veci

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva, Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1450 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Príjemné pracovne prostredie v mladom kolektíve - Plne hradené stravne lístky - Firemný telefón aj na súkromné účely - Uniformy, ktoré si môžeš vybrať zo známych talianskych značiek - Kurz anglického alebo talianskeho jazyka jeden krát týždenne -
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)