Ponuka práce > Pracovník/-čka ekonomického oddelenia

Pracovník/-čka ekonomického oddelenia

Náplň práce

Pre spoločnosť so sídlom v Trenčíne hľadáme skúsených pracovníkov na ekonomické oddelenie.
Náplň práce:
-Kompletné spracovanie účtovníctva
-Vedenie evidencie účtovných dokladov a ich archivácia
-Evidencia pohľadávok a záväzkov, úhrady záväzkov
-Spracovanie mzdovej agendy
-Tvorba fakturácie
-Práca s hotovosťou/pokladňa
-Komunikácia s účtovnou firmou, audítormi
-Spracovanie podkladov pre audítorov
-Spracovanie analýz a výkazov
Ak si sa našiel vo všetkých bodoch, tešíme sa na osobné stretnutie.

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Stredoškolské alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
- Finančná a ekonomická gramotnosť
- Schopnosť pracovať v tíme
- Zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť
- Analytické myslenie, dobré komunikačné zručnosti, flexibilita
- Vodičský preukaz sk. B
-Podmienka.prax 2 roky

Vyžadujeme znalosť:
- daňovej evidencie
- fakturácia, podvojné účtovníctvo, mzdové účtovníctvo
- Microsoft Office
- Pokladňa
- ekonomický software POHODA

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1350 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: -značné zvýšenie mzdy ihneď po skúšobnej dobe -zaujimavý sociálny program -práca v mladom kolektíve -práca v príjemnom prostredí modernej spoločnosti -nástup ihneď
  • Miesto pracoviska: Tren??n