Ponuka práce > Manažér kontroly interných procesov

Manažér kontroly interných procesov

Náplň práce

Pre nášho klienta medzinárodné SSC centrum obsadzujeme novú pozíciu v štruktúre - Manažér kontroly interných procesov (Internal Controls Manager).
Hľadáme skúseneho kandidáta s predchádzajúcou pracovnou skúsenosťou na pozícii General Leger z prostredia SSC alebo z pozície Auditor.
Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude nastavovanie kontrolných mechanizmov vrámci finančných/účtovných procesov na globálnej úrovni.

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu spĺňa:

- predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti SSC
- viac ako 2 roky pracovných skúseností na pozícií hlavného účtovníka alebo audítora (BIG4)
- znalosť medzinárodných účtovných štandardov - IFRS
- znalosť programu SAP - FI, CO
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - bude sa využívať denne v komunikácií s priamym nadriadeným

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1500 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Nitra