Ponuka práce > AI PYTHON DEVELOPER pre medicínsku oblasť

AI PYTHON DEVELOPER pre medicínsku oblasť

Náplň práce

Pre nemeckú spoločnosť pôsobiacu v medicínskom odvetví hľadáme Python developera, ktorý bude pracovať na projekte s umelou inteligenciou.

Náplň práce:

- vývoj, dizajn a implementácia IT klinických riešení
- Python programovanie na backende, modelovanie backendových systémov, dáta modelov
- práca s Azure cloudovou platformou
- práca v agilnom tíme

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- pokročilú znalosť s Python programovaním
- znalosť s SQL
- plynulú znalosť anglického jazyka

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1800 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 7-9 dni plateného voľna navyše k dovolenke - 3 Sick days - doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR - zvýšený príspevok na stravné lístky - 110 EUR príspevok na regeneráciu pracovnej sily - 95 EUR ročný príspevok na kultúru - komplexné preventívne prehlia
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)