Ponuka práce > Software Project Lead/Scrum Master

Software Project Lead/Scrum Master

Náplň práce

Hľadáme skúseného Scrum Mastera pre jednu z top technologických spoločností na Slovensku!
Základom je silný software development background a priama skúsenosť z role Scrum Mastra.

Náplň práce:
- Koordinácia vývojových tímov
- Aktívna komunikácia a spolupráca s Product Ownerom
- Riadenie projektu, odstraňovanie prekážok, eliminácia plytvania zdrojov, tímová sebaorganizácia
- Aktívny rozvoj komunikácie medzi všetkými členmi tímu, ďalšími tímami a zúčastnenými stranami
- Podpora moderných pracovných metód ako Scrum, CI / CD a automatizované testovanie

Požiadavky

- Skúsenosť so softwarovým vývojom - ideálne .Net/C# alebo C++
- Poznanie celého vývojového procesu od zadania požiadavky až po dodanie výsledného produktu
- Priama skúsenosť s vedením tímov ako Scrum Master
- Skúsenosti s vedením projektov
- Prehľad v najnovších technológiách
- Profesionálna komunikácia, flexibilita, drive
- Analytické myslenie
- Angličtina na excelentnej úrovni (C1)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 5 dní dovolenky navyše - Budget na športové a relaxačné aktivity - Budget na vzdelávanie - Jazykové kurzy - Flexibilná pracovná doba - Extra dni dovolenky pri špeciálnych príležitostiach - Príspevok na relokáciu - Referral bonus - Ovocie, k
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)