Ponuka práce > MAJSTER VÝROBY

MAJSTER VÝROBY

Náplň práce

Pre nášho klienta, ktorým je úspešná medzinárodná spoločnosť, momentálne hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu MAJSTER VÝROBY:

Náplň práce:

- Koordinovanie tímu spolupracovníkov (teamleadri priamo, operátori výroby nepriamo)
- Riadenie zvereného výrobného úseku podľa kvalitatívnych a kvantitatívnych požiadaviek
- Sledovanie a koordinácia toku materiálu
- Dohľad nad kvantitou a kvalitou produkcie výrobkov
- Kontrola dosiahnutých výsledkov a porovnávanie s cieľmi
- Evidencia technických údajov o výrobe
- Účasť na poradách spojených s výrobou
- Implementácia zlepšovacích návrhov
- Rešpektovanie disciplíny

Práca je na 3 zmeny.

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- minimálne SŠ vzdelanie
- prax s riadením aspoň 20 členného kolektívu vo výrobe
- prax vo výrobe min. 3 roky ideálne vo výrobe káblových zväzkov
- PC znalosti (MS Office)
- Znalosť 5S, Kanban, PDCA a iných automotive nástrojov je vítaná
- Schopnosť viesť a riadiť ľudí
- Schopnosť pracovať pod tlakom
- Zodpovednosť
- Ochota pracovať na zmeny

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Elektrotechnické profesie, Výroba, priemysel a energetika, Technické profesie,
  • Plat: Od 800 EUR do 850 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Dochádzkové a výkonnostné bonusy (prezentované na pracovnom pohovore) - Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti - Profesijný rast
  • Miesto pracoviska: Pre?ov